utorak, 06.04.2010.

ZAŠTO GRADONAČELNIK NIJE ČESTITAO USKRS???

Image and video hosting by TinyPic

Mnogi građani Gline su ove godine ostali zaprepašteni i s nevjericom su gledali, ali nigdje nisu mogli pronaći niti čuti uskršnju čestitku svoga gradonačelnika.

Zašto gradonačelnik Bakšić nije čestitao Uskrs svojim građanima???

U civiliziranom svijetu je običaj da se čestitaju blagdani, obljetnice, značajni datumi iz bliže i daljnje povijesti.

Ako netko tko to treba učiniti po svojoj dužnosti ne učini, kao u ovome slučaju gradonačelnik koji nije čestitao svojim građanima Uskrs, a uz to je ove godine imao priliku isti dan čestitati i katoličkim i pravoslavnim vjernicima onda je to njegovo pokazivanje koliko drži do građana koji su ga izabrali (Hrvati, Srbi, Katolici, Pravoslavci...).

Ili je možda propust njegovih savjetnika koji ga nisu savjetovali da imenuje savjetnika za vjerska pitanja!?

< travanj, 2010 >

OYO.hr